W czerwcu w naszej szkole odbył się finał szkolnego konkursu ortograficznego „Mistrz Ortografii” dla uczniów klas V–VII.
Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w poprzednich etapach konkursu, zmierzyli się z dyktandem wymagającym doskonałej znajomości zasad pisowni oraz umiejętności stosowania różnych reguł ortograficznych. Konkurs był okazją do sprawdzenia swoich umiejętności językowych, a także do rozwijania zainteresowania poprawną polszczyzną.
Wyniki konkursu MISTRZ ORTOGRAFII
Klasa V – Oliwier Wszołek
Klasa VI – Kornelia Wilk
Klasa VII – Julia Strączek
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy za zaangażowanie, wysiłek i ducha zdrowej rywalizacji.
Mamy nadzieję, że udział w konkursie zachęci uczniów do dalszego doskonalenia umiejętności ortograficznych i pogłębiania wiedzy o języku polskim.
Życzymy kolejnych sukcesów!






